hgs  eokul   lgs   kyk  
  01.03.2024  

Muhasebecilere 'Mersis' Anlatıldı

Samsun'un Bafra Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Sicil Müdürlüğü'nce "Merkezi Sicil kayıt Sistemi (MERSİS)" hakkında muhasebecilere bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Haber: Muhasebecilere 'Mersis' Anlatıldı
Bir Gecede İnternetten 1500 TL Kazandım! Devamı…
Flaş! Kredi Kartı Borcu Olanlar Artık Gülecek
Samsun'un Bafra Ticaret Ve Sanayi Odası (TSO) Sicil Müdürlüğü'nce "Merkezi Sicil kayıt Sistemi (MERSİS)" hakkında muhasebecilere bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Bafra Öğretmenevi'nde yapılan toplantıya Bafra Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı Göksel Başar, yönetim kurulu üyeleri ve Bafra, Alaçam, 19 Mayıs ve Yakakent ilçelerinde görev yapan muhasebeciler katıldı. Bafra TSO Başkanı Göksel Başar yaptığı konuşmada, "Bizim için serbest muhasebeci ve mali müşavirler çok önemli. Sonuçta bizim üyelerimizin hepsi sizin de mükellefleriniz. Onların sorunlarıyla ilgili çözüm önerilerini üretmek için sizin fikirlerinize her zaman ihtiyacımız var. Amacımız sizin ağzınızdan sorunları öğrenmek, çözüme kavuşturmak için çaba sarf etmek" dedi.

Başkan Başar'ın konuşmasının ardından Ticaret Sicil Müdürü Halil Karahan tarafından Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS) hakkında bilgi aktarıldı. - SAMSUN

Konular